Kovanie na okenice

Roto Fentro Komfortné kovanie pre okenice
Všestranné, kvalitné, s jednoduchou inštaláciou. Roto Fentro je viac ako len vhodné na každý typ okeníc (lamelové, kazetové…) a taktiež na každý tvar okeníc (rovné, šikmé, oblúkové…). Roto Fentro je samozrejme použiteľné na drevené, plastové aj hliníkové okenice. Roto Fentro ponúka najvyššiu kvalitu aj v najmenších detailoch: dokonca aj upevňovacie skrutky sú nerezové kvôli zabráneniu skorej korózii. Dlhoročnú ochranu a farbu zabezpečuje úprava kovania práškovou technológiou.

Prednosti montáže
Kompletná montáž dielov kovania je možná už aj u Vás na pracovisku. Úzky 29 mm a široký 43 mm čap závesu má malé nároky na miesto. Na požiadavku je možné dodávať zabudovaný fixátor závesu, čím sa vŕtanie držiaka okenice stane zbytočným a postará sa o jednoduché použitie v oblasti závesov. V závislosti od hrúbky okenice, sú použiteľné do 215 mm ostenia.

Jednoduchá montáž na stenu
Každý záves okenice je výškovo nastaviteľný ± 3,5 mm pomocou špeciálneho ložiskového puzdra. Každý záves okenice je taktiež nastaviteľný do bokov ± 4 mm. Každý čap závesu disponuje ±2,5 mm excentrickým nastavením. Čapy závesov je možné dodávať s rovno a 30° šikmým umiestnením osi. K dispozícii sú aj okenicové závesy k dvojitým okeniciam s vonkajším bodom otáčania.

Rôzne variácie
Roto Fentro ponúkame v rôznych variáciách kolien závesov z dôvodu potreby rôznych spôsobov montáže. K dvojitým okeniciam odporúčame okenicové závesy Fentro 200 M s vonkajším bodom otáčania.